Filipek Filipek

Masivní dřevo - Plošné materiály: BIO desky - Plošné materiály: ostatní - Pracovní desky - Dřezy - Baterie - Spotřebiče - Kování - Sklo

Materiály

Masivní dřevo

Přírodní dřevo je nejstarší a nejpřirozenější surovinou pro výrobu nábytku.

Domácí dřeviny

Smrk, borovice, modřín, bříza, olše, topol, třešeň, ořech, buk, dub, javor, jasan, jilm, habr, akát, dle poptávky i jiné.

Exotické dřeviny

Abach, Jatoba, Ovangkol, Ayous, Javor americký, Padouk, Bubinga, Mahagon, Palisandr, Cedr, Massaranduba, Teak, Eben, Meranti, Třešeň americká, Makasar, Merbau, Wenge, Ipé, Okoumé, Zebrano, Iroko, Ořech americký, dle poptávky možno i další.

nahoru

Plošné materiály – přírodní – BIO desky

BIO desky nabízí vylepšené technické vlastnosti při zachování přírodního vzhledu. Je to 100% přírodní materiál. Jedná se o překližovaný materiál a dokončuje se nákližkem nebo se ponechává přiznaná překližovaná hrana, ze které je patrné složení ze tří vrstev.

Dostupné dřeviny

Javor, Bříza, Buk, Dub, Olše, Jasan, Akát, Třešeň, Ořech, Jabloň, Hrušeň, Švestka, Zebra (javor a buk střídavě vedle sebe).

nahoru

Plošné materiály – ostatní

Základním plošným materiálem dnešní doby je laminovaná dřevotříska, lidově zvaná lamino. Nabídka dekorů je velmi široká. Nabízíme kompletní sortiment předních evropských výrobců:
Kaindl, Max-Funder, Wodego, Egger, i domácího Kronospanu.

Současným trendem je lamino s povrchovou úpravou ve vysokém lesku. Pro tento případ lze doporučit pouze Kaindl, Max-Funder a Thermopal.

Přírodní dýha nebo průmyslová Aro-dýha, se používá jako náhražka přírodního dřeva. K dispozici je takřka ve všech dřevinách.

nahoru

Pracovní desky

Jednou z možností je také zakázkové zalisování „volného“ umakartu na dřevotřísku nebo jiný podklad. Toto provedení umožňuje plynulé oblouky a další tvary a také libovolnou tloušťku pracovní desky. Přední hranou tady nebude postforming, ale nákližek nebo vložený masivek.

V případě zájmu o tento materiál si u nás prosím vyžádejte bližší informace - pro konkrétní dispozici vaší kuchyně.

Rádi Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější materiál pro vaši kuchyňskou linku.

nahoru

Dřezy

Kuchyňské dřezy dodáváme pouze od renomovaných výrobců, jejichž kvalita je zaručena:
Franke, Schock, Blanco, Teka, SystemCeram

Vybrat si můžete dřezy z těchto materiálů:

nahoru

Baterie

… během vaření jsou neustále v provozu, proto je dobré volit kvalitní výrobce:
Damixa, HansGrohe, Grohe, Oras, Hansa, Steinberg

nahoru

Spotřebiče

Spolehlivost a bezpečnost je základ. Vybrat si u nás můžete ze sortimentu předních evropských výrobců: Gaggenau, Siemens, Bosch, Miele, AEG, Electrolux, Gorenje, Best, Faber

nahoru

Kování

Pro kvalitní nábytek jsou zapotřebí spolehlivé funkční prvky: Blum, Hettich, Mivokor, Wireli, Vibo, Häfele, Ninka, Peka, Accuride

nahoru

Sklo

Ohýbané sklo, originální vitráže (podle vaší předlohy), malba na skle, podlepení skla potištěnou folií (vice než 1000 motivů a také výroba z vlastních fotografií), leptání, pískování i kalení skla. Reliéfní skla, zrcadla, bezpečnostní sklo connex, lacobel, nástřik barvy dle stupnice RAL.

nahoru

2011 © lunadesign

listavrch.jpg, 13kB listaspodek2.jpg, 13kB